Profesyonel ve Hızlı Çözümler...

          Çalışma ortamlarının bir hayli yoğun olduğu günümüz koşullarında yazıcı kullanıcılarına gerek sarf malzeme tedariği gerekse teknik hizmet hususunda en hızlı,profesyonel ve ekonomik hizmetler sağlama bilincinde ve gayretindeyiz.

          Nokta Vuruşlu (Dot Matrix) Yazıcı:
          Baskı kafalarında bulunan iğneler vasıtasıyla baskılama işleminin yaparlar.Nüshalı çıktılarda kullanılan bir yazıcıdır (Faturalama,İrsaliye vs.. ) 80 ve 136 kolon ile 9 pin 24 pin iğne seçenekleri bulunmaktadır.

          Mürekkep Püskürtmeli (InkJet - BubbleJet) Yazıcı:
          Gelen dataları işleyen yazıcı veriye göre kartuşun baskı kafasını açıp kapatarak püskürtme yoluyla kağıda mürekkebi aktarır.

          Lazer Yazıcılar:
          Bu yazıcılar kağıt üzerinde baskı sırasında şekil oluşturabilmek için lazer teknolojisi kullanır.
          Toner, kağıda bir tür ısıtma tekniği ile birlikte uygulanır. Bu yazıcılarda hız ve metin kalitesi yüksektir.

          Yazıcı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar ?
          Bilgisayarın vazgeçilmez çevre birimi yazıcıyı seçerken performans değerlemesi yapılması şarttır.
Öncelikle yazıcının nerede kullanılacağı ve ne sıklıkla kullanılacağı çok önemlidir.Bir ofis ortamında kullandığımız yazıcı ile ev ortamında kullanılan yazıcı işlevsel olarak farklılık göstermektedir.
          Alınacak çıktının hızı,kalitesi,renk seçeneği,kağıt formatı,kağıt boyutu,kullanım yoğunluğu,sarf malzeme belirleyici unsurları oluşturmaktadır.
          Bu hususlara dikkat edildiği taktirde yazıcı danışmanınında önerilerini dikkate alarak ev,ofis ve işyerleri kullanımına uygun bir yazıcı seçilmiş olur.